+38 (067) 560-74-13

+38 (067) 631-87-71

UA
RUUA
Охоронна агенція ВЕТО

Власний навчальний центр та більш ніж
4500 замовників послуг, що надаються нами.

Понад 4500

замовників наших
послуг.

Понад 700

Кваліфікованих
співробітників

40 одиниць

Спеціалізованої техніки

Ваша безпека - наша робота
Директор ТОВ ВЕТО» Н. Ф. Ромащенко"
Про компанію

Охоронне підприємство ТОВ «ВЕТО» є на ринку охоронних послуг з 2003 року. Це охоронна структура, що динамічно розвивається і надає широкий спектр охоронних послуг, як на території Дніпропетровської області, так і по Україні.

 

Представництва ТОВ «ВЕТО» знаходяться у містах: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Нікополь, Новомосковськ, Одеса, Вінниця, Житомир, Полтава, Харків та ін.

 

Чисельність особового складу – понад 700 осіб.

 

Наше підприємство здійснює фізичну охорону об'єктів усіх форм власності. Виконує роботи з проектування та монтажу систем охоронної та пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, відеоспостереження, систем контролю доступу та їх обслуговування.

 

Охоронне підприємство ТОВ «ВЕТО» є повноправним членом Дніпропетровської асоціації промисловців та підприємців та номінантом рейтингу конкурсу "Вібір України 2017". Ми активно співпрацюємо з багатьма підприємствами, що займають лідируючу позицію в регіоні: ПАТ «Інтерпайп Дніпропетровський Втормет», ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», ПАТ «Банк Кредит Дніпро», ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб», ТОВ МОЗ «Дніпросталь», ПрАТ Фарлеп-Інвест», ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», ПАТ «Банк Кредит-Дніпро», ПАТ «УкрСиббанк», ПАТ КБ «Приват Банк»; ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» та інші.

 

Серед наших клієнтів
Інтерпайп
мегалінк
Фуршет
укргазбанк
індустріалбанк
Інтерпайп сталь
приват банк
аптеки
Мета банк
Rio
RUAN
АТБ
DTEK
Восток банк
Кредит Дніпро
Укрсиббанк
senator
Порівняння товарів ()